reklama

LEGO Worlds poprvé v historii série dostane české titulky

LEGO Worlds, galaxie smyšlených světů vytvořených kompletně z LEGO kostiček, kde hráči mohou prozkoumávat, objevovat a vytvářet, bude přeložena do češtiny.

LEGO Worlds

LEGO Worlds FOTO: Cenega

LEGO Worlds hráčům nabídne možnost objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy nebo Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

“Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček,” uvedl Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. “Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne – ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur.”

 

A co o téhle hře říká David Haddad, president společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment? “Hra LEGO Worlds obohacuje naši LEGO franšízu o zcela nový neotřelý zážitek, který nabídne veškerou zábavu, jenž si můžete užít se stavěním LEGO kostek.”  LEGO Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, nebo budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Zdroj: Cenega Czech

Témata: LEGO
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LEGO Worlds poprvé v historii série dostane české titulky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.