reklama

"Call of Duty" od nezávislých vývojářů vychází již tento týden

Už tak našlapaný trh s multiplayerovými hrami 18. srpna rozšíří další počin. Má smysl se o něj zajímat, nebo jde jen o další tuctovku?

Offensive Combat: Redux

Offensive Combat: Redux FOTO: Steam

Síla tkví v počtu předmětů

Offensive Combat: Redux nechce být vážnou hrou. První demonstraci uvidíte hned, jak se připojíte do hlavního menu. Tam se po pravici nachází nabídka, s jejíž pomocí můžete pozvat svoje přátele. Pokud někdo hraje něco jiného, objeví se vám pod jeho přezdívkou místo názvu titulu věta "playing something boring" (hraje něco nudného).

Svoji nadlehčenou hratelnost demonstruje i po zabití nepřítele, kdy můžete provést vítězný taneček. Těch máte na výběr opravdu mraky, stejně jako ostatních předmětů a skinů.

A právě v této položce tkví největší potenciál Offensive Combat. Už v samotné betě jsme totiž mohli vidět desítky (ne-li stovky) bonusových předmětů, mezi nimiž najdete například kalhoty, kabáty, čepice nebo obličeje. Ty si budete odemykat za herní měnu, takže možnost obchodování na Steam marketu nejspíše padá.

img-responsive

Offensive Combat: Redux | foto: Steam

Přeskinované Call of Duty

Samotné střílení nám pak přišlo velice zábavné. I tady si můžete zvolit spoustu zbraní od automatických pistolí, pušek či nožů. Nemohli jsme se ale zbavit pocitu, že tohle už jsme někde viděli. Hratelnost nám totiž velice připomínala Call of Duty: Black Ops III a když jeden z robotů vyskočil a odrazil se od zdi, toto tvrzení se nám ještě více potvrdilo.

I když se jedná o multiplayerový titul, hra nemá v současné době téměř žádnou komunitu fanoušků. Během hraní jsme tak byli odsouzeni k hraní s počítačem, jehož jsme po prvotním rozkoukávání s prstem v nose poráželi.

img-responsive

Offensive Combat: Redux | foto: Steam

Nic nového

Ani samotný výběr módů zrovna nesršel originalitou. K dispozici jsme měli deathmatch proti počítači, dále pak klasický deathmatch proti ostatním lidem a jeho týmovou obdobu. Do finální hry má ještě přibýt Capture the Flag. Výběr map také nebude kdovíjak oslnivý.

Zatím jsme se nedozvěděli nic o jeho ceně. Pokud ale bude zadarmo, rozhodně vám doporučujeme si ji vyzkoušet. Pokud ale tvůrci stanoví nějakou přehnanou částku, bude lepší počkat na slevu nebo přechod na F2P model.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: "Call of Duty" od nezávislých vývojářů vychází již tento týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.