reklama

DISKUZE K ČLÁNKU

Democracy 3 - Těžký život politika

Myslíte si, že to politici mají snadné? Bavíte se v hospodě u piva a "víte", že byste zemi vládli lépe? Tak si to zkuste! Democracy 3 Vám to umožní.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Nejlepší názory

» janalois2000 (Hlasovali 4 lidé) 10.03.2016 12:36
zas tak těžké to není, první volební období hodně… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • janalois2000

  janalois2000

  XXX
  zas tak těžké to není, první volební období hodně zainvestovat do dlouhodobé budoucnosti a mít vysoký deficit, a před volbama několik populistických gest, v druhém volebním období už začnou kvést plody dlouhodobých investicí a je třeba se dostat k vyrovnanému rozpočtu a zároveň lehce investovat, zlepšit podmínky pro růst příjmu osob, až se dostanete ve třetím období k rozpočtu v přebytku si můžete dovolit cokoliv protože jakýkoliv zlý krok vynahradíte snížením daní nebo pěknejma dotacema na to či ono.
  model tý hry je zajímavej, ale jakmile přijdete jak to funguje je to lehký jak facka

  + 4 / − 7

  ohodnotit kladně záporně

  Nahlásit
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.