K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Democracy 3 - Těžký život politika

Myslíte si, že to politici mají snadné? Bavíte se v hospodě u piva a "víte", že byste zemi vládli lépe? Tak si to zkuste! Democracy 3 Vám to umožní.

Hlavní stránka hry

Hlavní stránka hry FOTO: Reprofoto YouTube

Jak to celé vypadá?

Čekáte - li graficky propracovanou 3D hru s epickými výjevy, musím vás zklamat. Grafika není to, čím by hra zaujala. Hlavními přednostmi jsou originalita, hratelnost a především dokonalá provázanost vašich rozhodnutí.

Trocha politiky na vysvětlení 

Abych vysvětlil náročnost hry, pokusím se uvést příklad z praxe. Představte si, že váš zájem je podporovat živnostníky. Chcete přispět rozvoji malých rodinných firem. Co pro to udělat? Napadá mě například schválit zákon, kterým zbavíte daňové povinnosti nové společnosti po dobu 2 let. Perfektní start pro malé firmy. Vypadá to krásně, ale realita není tak jednoduchá. 

Je snad na podpoře podnikání něco špatně?

Pokud jste začínající ambiciózní podnikatel, tak budete sršet nadšením. To je jisté. Představte si ovšem staršího zkušeného byznysmena s třiceti a více zaměstnanci, který začínal od nuly. Dnes si jezdí v drahém autě, staví luxusní dům. On však žádné daňové úlevy při svém startu neměl.  Musel se protloukat životem sám. Myslíte, že bude šťastný, když mu parlament svými zákony zvýhodní novou konkurenci? Nemyslím si!

Tak jsme naštvali kapitalistu, a co dál?  

Každým rozhodnutím, které ve hře provedete, si uděláte dobré jméno u jedné skupiny lidí a špatné jméno u tří jiných skupin. Opravdu politika není snadná. Osobně jsem se stal typickým populistou. V prvních letech volebního období jsem prováděl racionální rozhodnutí. Když se však blížily volby, propadal jsem do populistického klišé typu levného piva, opravy silnic, .....

 Jak být úspěšný? 

Několik cest vede k cíli, avšak mnoho dalších vede na politický hřbitov. Můžete se zaměřit na určité skupiny občanů, které vás budou podporovat. Můžete být bezpáteřní populista. Nebo snad chcete být klidným politikem pro obyčejné lidi? Fantazii se meze nekladou. Vyzkoušejte si svojí cestu k úspěchu!

Témata: Democracy 3
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Democracy 3 - Těžký život politika

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.