reklama

Praha 9 žije Hearthstone turnajem středních škol

Gymnázium Arcus je již třetí školou, která se v této části hlavního města zůčastnila turnaje HTSS. Přestože Praha oficiálně do letošní sezóny zapojena není, školy se na vlastní žádost do turnaje mohou zapojit a vyslat své zástupce do okresního kola.

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus FOTO: HTSS

Turnaj na škole zorganizoval místní student Matěj Šturma prakticky sám, od A až do Z. Při příjezdu organizátorů tak bylo vše připravené pro ideální průběh Hearthstone dne, kterým si studenti gymnázia zpříjemnili klasickou vyučovací rutinu. 

img-responsive

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus | foto: HTSS

Turnaje se zúčastnilo 12 studentů, což byl ideální počet pro rozdělení do skupin. Hráči svůj skill předvedli ve školní počítačové učebně, kterou tentokrát upgradovaly MSI notebooky, vybavené herními periferiemi Yenkee, konkrétně řady Ambush. Samozřejmě nechyběla ani DX Racer křesla, do nichž touží usednout snad každý, kdo o herním křesle slyšel, nebo ho viděl. 

img-responsive

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus | foto: HTSS

Jak jste se jistě dopočítali, skupiny byly tři, z k každé z nich pak dva nejlepší hráči postupovali do play-off. Už ve fázi základních skupin se utkala top dvojka celého turnaje. V 1. skupině tedy rozhodně bylo na co koukat. Souboj Martin Mikulenčák a Ondřej Mohyla nakonec skončil lépe pro Martina, který si se skóre 2:0 zajistil postup do play-off. I Ondrovi se podařilo do další části turnaje postoupit z druhého místa ve skupině. 

img-responsive

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus | foto: HTSS


Martin následně v play-off naprosto s přehledem přejel každého, kdo se mu postavil do cesty a už jen čekal, kdo se stane jeho finálovým soupeřem. Nebyl to nikdo jiný, než Ondřej Mohyla, kterého si i ve finálovém zápase dokázal Martin udržet od těla. S výsledkem 2-0 se tak stal celkovým vítězem turnaje bez toho, aby za celý den prohrál byť jen jeden jediný zápas. Oba účastníci finále postupují do okresního kola, kde budou reprezentovat svou školu.

Vítězové turnaje na soukromém gymnáziu Arcus v Praze:

1. místo: Martin Mikulenčák

  • Sportovní pouzdro na telefon od Yenkee
  • Overwatch manžety
  • PC hra Mount & Blade Complete Collection
  • Pohlednice Guild Wars 2

2. místo: Ondřej Mohyla

  • Časopis SCORE
  • Triko Rainbow Six: Siege
  • Pohlednice Guild Wars 2

3. místo: Matyáš Petrásek

  • Poukázka na Hellspy
  • Jelly Beans bonbóny
  • Pohlednice Guild Wars 2
img-responsive

HTSS na soukromém gymnáziu Arcus | foto: HTSS

Odkaz na fotogalerii najdete na facebookové stránce HTSS, rozpis turnaje a informace o jeho formátu pak tradičně naleznete na PLAYzone.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Praha 9 žije Hearthstone turnajem středních škol

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.