K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Hearthstone turnaj středních škol v pátek navštívil Českolipské gymnázium

HTSS navštívil jednu z předních škol českolipského okresu už potřetí.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Na turnaj českolipského gymnázia, který byl pořádaný hráčem Enthew z týmu Inaequalis, se přihlásilo 27 studentů. Poté, co byli připraveni hráči, notebooky MSI i veškeré příslušenství k nim, souboje ve skupinách mohly začít.

img-responsive

Ceny pro vítěze | foto: HTSS

Turnaj se hrál v osmi skupinách po třech až čtyřech hráčích, z nichž postupovali vždy dva nejlepší do play-off. Právě po nalosování play-off vešel do učebny učitel a informoval část soutěžících, že nemají omluvenou neúčast na hodině a že buď se vrátí, nebo mají neomluvenou absenci. Více jak půl hodiny trvalo, než si hráči vše vyřídili a play-off se mohlo rozběhnout.

img-responsive

Finálový soboj | foto: HTSS

V play-off organizátor Enthew prvním kolem hladce prošel, ale druhé se mu stalo osudným, když ho vyřadil P3ta, který nakonec obsadil bronzovou pozici. Finále skončilo vítězně pro hráče Glant, když porazil Threita 2 - 0 a tato dvojice bude také reprezentovat svou školu na okresním finále.

img-responsive

Vítězové: P3ta, Glant, Threit | foto: HTSS

  1. místo: František "Glant" Richter
  2. místo: Kamil "Threit" Severa
  3. místo: Petr "P3ta" Kaiser

Máte-li zájem si také zahrát, stále ještě můžete svou školu zaregistrovat na webu htss.cz, a my vám pomůžeme turnaj zorganizovat.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj středních škol v pátek navštívil Českolipské gymnázium

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.