reklama

Hearthstone – lednová sezóna ranked her je v plném proudu!

A s ní přichází i nový karetní rub, který můžete přidat do své sbírky prostřednictvím lednového hraní.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Reprofoto Facebook

Jedná se o rub v motivu "Grimy Goons" a získat ho můžete dosáhnutím ranku 20 a to jak ve standardním, tak ve Wild Ranked herním módu. Tento rub nahradí klasický motiv a je úžasným způsobem, jak dát ostatním hráčům najevo své úspěchy. Obdržíte jej na konci lednové sezóny v rámci vaší odměny. Bednu, která jej bude obsahovat, získáte na základě svého nejvyššího skóré během ranked herní sezóny. Může obsahovat sezónní karty, Arcane Dust a zlaté karty.

Pokud budete chtít některý z rubů použít, stačí vybranou kartu označit v "My Collection" jako oblíbenou. Tím se automaticky tento motiv použije na všechny karty.

Hearthstone

Nezapomeňte, že čím výše se v tabulce v rámci této ranked herní sezóny dostanete, tím víc bonusových hvězdiček obdržíte v sezóně následující. Jinými slovy hvězdičky, které obdržíte v té aktuální, závisí na vašem výsledků v sezóně minulé – vždy jedna bonusová hvězda za každý rank, jehož dosáhnete.

Takže utíkejte a dokažte, že Grimmer je tuhle sezónu opravdu zpátky!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Hearthstone – lednová sezóna ranked her je v plném proudu!

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. PlayerUnknown's Battlegrounds za svůj první víkend v early access vydělalo 11 milionů dolarů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.