reklama

LAN finále PLAYzone lig 20. až 22. května v Praze

Čtyři nejlepší týmy z každé hry se utkají ve finále PLAYzone ligy ve třech různých hrách. Jak to bude probíhat se dozvíme v následujícím článku.

PLAYzone logo

PLAYzone logo FOTO: PLAYzone

Formát turnaje

V každé z uvedených her se týmy i hráči utkají každý s každým dvoukolově. Tato skupinová část probíhá online. Z celkových osmi účastníků pak postoupí na LAN finále pouhá čtveřice těch úplně nejlepších. PLAYzone lig se aktivně účastní aktuální špička domácí scény. Hlavním důvodem je zejména to, že v jednotlivé sezóně se zde rozdá největší porce získatelných MČR bodů – celkem 7200, vítěz ligy si připíše bodů 2000. Tyto sezóny se v každém kalendářním roce odehrají dvě a vždy vyvrcholí velkým LAN finále. Kromě bodů do mistrovství České republiky se v každé sezóně bojuje celkem o prizemoney v hodnotě 56 000 Kč.

Kdy a kde se finále uskuteční? 

Velké vyvrcholení první sezóny obnovených PLAYzone lig se uskuteční tento víkend, 20. až 22. května. Místem konání bude Alza TechZone v Praze - Holešovicích. Zápasy v týmových hrách se budou odehrávat na počítačích HAL3000 MČR a herních monitorech AOC. Hráči Hearthstone se mohou těšit na prvotřídní notebooky Alienware.

img-responsive

PLAYzone | foto: PLAYzone

Program události

Na víkendovém offline finále bude pro každý herní titul vyhrazen jeden hrací den – Hearthstone finále se odehraje v pátek, Counter-Strike: Global Offensive v sobotu a League of Legends v neděli. Bude připraveno rovněž živé promítání zápasů přímo v místě konání. Pokud však preferujete sledování z pohodlí domova, vysílání bude taktéž probíhat na Twitch kanále PLAYzoneTV za doprovodu profesionálního komentáře a analytického studia známých hlasů a tváří tuzemské scény. Pokud jste fanoušky Counter-Strike: Global Offensive doporučujeme zhlédnout tento článek

img-responsive

Counter Strike:Global Offensive | foto: Valve

Doplňující informace

Další informace týkající se premiérové sezóny PLAYzone lig a samotného LAN finále budou postupně zveřejňovány kromě portálu Gamifique také na webových stránkách http://www.playzone.cz/. Projekt PLAYzone lig vzniká za podpory partnerů: Alza, HAL3000, Intel, Dell, AOC, MSI a Samsung.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LAN finále PLAYzone lig 20. až 22. května v Praze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.