HellRaisers uzavírají seznam týmů pro ELEAGUE Major

Hellraisers porazili Cloud9 na Overpassu 16:13 a jako poslední se tak kvalifikovali na ELEAGUE Major.

HellRaisers se kvalifikovali na ELEAGUE Major

HellRaisers se kvalifikovali na ELEAGUE Major FOTO: Reprofoto HLTV

Mapu odstartovali dobře, vyhráli pistolové kolo a to následující taky, čímž se dostali do vedení 2:0. Cloud9 dokázali odpovědět stejnou silou, hlavně díky Tylerovi "Skadoodle" Lathamovi a stav se vyrovnal.

HellRaisers odrazili další dva útoky, ale Skadoodle se opět předved a ve dvou situacích 2v3 a 2v2 si donesl celkem pět killů a tím dostal svůj tým do vedení 6:5. V dalším kole využili pasivitu HellRaisers a nepřeznivou situaci 3v5 nakonec vyhráli. První polovina dopadla 9:6 pro Cloud9.

img-responsive

Logo pro ELEAGUE Major | foto: www.teamliquid.net

Kirill "ANGE1" Karasiow spolu se svým týmem přidali druhé pistolové kolo ve prospěch svého týmu. Při prvním nákupu Cloud9 se blýsknul Martin "STYKO" Styk v 1v1 clutchi a poslal tak svůj tým do vedení 11:9. Hned po něm naslédoval Vladyslav "bondik" Nechyporchuk se svým triple killem a náskok se zvedl na 13:9. Cloud9 získali až osmé kolo druhé poloviny. Poté se chytli, a úspěšné odráželi všechny útoky HellRaisers, až do stavu 13:13.

HellRaisers pak změnili tempo hry a rozhodli se pro útok na bomboviště A, což se jim povedlo a prolomili tak vítěznou šňůru svých soupeřů. Dobrý pohyb po mapě jim přinesl matchpoint, kdy Cloud9 zkoušeli savnout 2 zbraně, což jim ale k ničemu nebylo, protože Patrik "Zero" Žúdel se svým quad-killem završeným 1v1 v posledním kole získal pro svůj tým poslední bod a tím i místo v tomto Majoru.

Postupující týmy tedy jsou:

GODSENT (3-0)
FaZe (3-0)
OpTic (3-1)
dignitas (3-1)
mousesports (3-1)
EnVyUs (3-2)
G2 (3-2)
HellRaisers (3-2)

Těchto osm kvalifikovaných spolu s dalšími budou soutěžit v ELEAGUE Majoru, který budeme moct sledovat 22. - 29. ledna v Atlantě, Fox Theatre.

Všech 16 týmů najdete níže:

SK, Liquid, Virtus.pro, Na´Vi, fnatic, Astralis, Gambit, FlipSid3, GODSENT, FaZe, OpTic, dignitas, mousesports, EnVyUs, G2, HellRaisers
 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: HellRaisers uzavírají seznam týmů pro ELEAGUE Major

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.