K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Maikelele zpátky v NiP

Kvůli Jacoba "pyth" Mourujärviho, který se stále léčí se zraněným zápěstím, se zbytek týmu rozhodl znovu do svých řad přivést Maikela "Maikelele" Billa, který bude u švédů působit jako náhradník až do doby, než se pyth uzdraví.

Ninjas in Pyjamas

Ninjas in Pyjamas FOTO: Ninjas in Pyjamas

Poslední dva týdny působil jako náhradník hráč Epsilonu Joakim "disco doplan" Gidetun se kterým Ninjas in Pyjamas dosáhli skóre 7:3 na mapy, ztratili vždy jen po jedné mapě proti týmům dignitas, EnVyUs a Virtus.pro.

Naneštěstí pro NiP disco doplan má povinnosti vůči svému týmu a tak se kluci rozhodli přivést zpátky Maikeleleho, který v současnosti žádný tým nemá. Kromě ESL Pro League se Maikelele ukáže i v Kievě, kde si s Ninjy zahraje o 300 000 dolarů.

img-responsive

Ninjas in Pyjamas s Maikelelem v rosteru (2014-2015) | foto: Ninjas in Pyjamas

Tento 25 letý hráč je bez týmu necelých pět měsíců. FaZe opustil na začátku dubna. Teď se však přidá k Ninjům a to již na jejich bootcampu před SL i-League StarSeries Season 2 Finals, který se bude konat 7. - 11. září.

Dokud se nevrátí zraněný pyth, sestava Ninjas in Pyjamas bude vypadat následovně:

 Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
 Patrik "f0rest" Lindberg
 Richard "Xizt" Landström
 Adam "friberg" Friberg
 Mikail "Maikelele" Bill 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Maikelele zpátky v NiP

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.