reklama

Immortals přebírají CS:GO sestavu týmu Tempo Storm

Immortals, kteří se dříve zaměřovali pouze na Leauge of Legends, se nyní pokusí prosadit na poli Counter Strike: Global Offensive se sestavou Tempo Storm.

Counter Strike:Global Offensive

Counter Strike:Global Offensive FOTO: Valve

 Podle ESPN tato herní organizace zaměřená na League of Legends zkoušela prorazit v CS:GO již dříve s týmy jako Splyce, GODSENT a Renegades. To však bylo před několika měsíci. Teď se vše mění, neboť druhý nejlepší tým z Brazílie, který až do teď reprezentoval Tempo Storm, přechází pod Immortals a to s okamžitou platností. Možná se ptáte, jak je možné provést takovýto přestup ze dne na den? Jednoduše, Immortals prostě všechny hráče doslova vykoupili z jejich kontraktů.

Změna organizace není až tak překvapivá, neboť sami hráči hledali nějakého kupce po tom, co jejich tým nebyl na seznamu pozvaných pro ELEAGUE.

img-responsive

Bývalí hráči Tempo Storm nyní v barvách Immortals | foto: Reprofoto Facebook

 Ještě v barvách Tempo Storm se těmto borcům podařilo zajistit si účast v ESL One Cologne Main Qualifier, díky druhému místu v Americas Minor. Také získali slot ve čtvrté sezóně ESL Pro League díky vítězství v ESEA Premier Season 21 pro Severní Ameriku a druhým místem na DreamHacku v Austinu, což jen potvrdilo jejich pozici jednoho z nejlepších týmů v regionu.

Díky těmto a dalším nedávným úspěchům sestava okolo felpse poprvé prorazila do top 10 týmů hodnocených podle portálu HLTV.

"Nikdy jsme nebyli tak motivovaní k dosažení našich cílů a stát se těmi nejlepšími. Děkujeme Immortals za tuto příležitost a rozhodne ji nepovažujeme za samozřejmost. Budeme pokračovat v naší práci a budeme reprezentovat Immortals, jak nejlépe budeme moci," řekl Henrique "HEN1" Teles pro ESPN.com

Sestava Immortals tedy vypadá následovně:

 Henrique "HEN1" Teles
 Gustavo "SHOOWTiME" Gonçalves
 Ricardo "boltz" Prass
 Lucas "lucas" Teles
 Joao "felps" Vasconcellos

 Rafael "zakk" Fernandes (coach)

Poprvé je budeme moct vidět v akci na ESL One Cologne Main kvalifikaci, které se bude konat 9. - 12. června v Katowicích, kde se hned v prvním zápase střetnou s EnVyUs.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Immortals přebírají CS:GO sestavu týmu Tempo Storm

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.