reklama

Pět nejtěžších bossů, které budete zabíjet hodiny

Hrajete hry, abyste se zklidnili a příjemně strávili čas? Tak potom ani nepřemýšlejte o koupi her, v nichž naleznete tyto pekelně těžké nepřátele.

Lineage 2

Lineage 2 FOTO: www.alphacoders.com

Závěr Metal Gear Solid 3

Konec Metal Gear Solid 3 je doslova ověnčen legendami. V něm se totiž postavíte proti doslova nadlidskému odstřelovači, který vás může sejmout odkudkoliv a kdykoliv. Vaší jedinou šancí je zabít ho v docích ještě v dřívějších fázích hry, jinak vás čeká téměř jistá smrt.

Valakas - Lineage 2

Zapomeňte na pár seknutí a postupu k další úrovni. Abyste tohoto bosse porazili, museli jste se pořádně obrnit trpělivostí a hlavně se pečlivě naučit jeho pohyby. Když se vám to povedlo, sekali jste do něj hlava nehlava, sem tam uhnuli jeho útoku a tuto sekvenci jste opakovali i několik hodin. Skolení této příšery totiž trvalo i 4 až 6 hodin.

Deathwing - World of Warcraft Cataclysm

Na podobnou dobu jako u předchozího bosse se sice nedostanete, ale i tady očekávejte urputnou bitvu. Nejprve se budete muset prosekat přes řadu nepřátel, to je ale jen první část. V té druhé se jich na vás sesype ještě víc a jako třešnička na dortu i samotný Deathwing.

Penance - Final Fantasy X

Že jste ještě nepotkali bosse, který má 12 milionů životních bodů? Tak si zahrajte desátý díl Final Fantasy, kde vás podobná "obludnost" čeká na samotném závěru. Tam se totiž setkáte s postavou zvanou Penance. Ta krom nekřesťansky vysokých statistik usmaží vaši partu útokem Judgment Day a svými dalšími výpady dokáže taktéž nepěkně zatopit.

Yggralith Zero - Xenoblade Chronicles X

Jako jeden z mála v tomto žebříčku neoplývá Yggralith Zero obrovským množstvím životních bodů, ale jednou šikovnou schopností. Jakmile se spustí jedna z událostí, kterých se mimochodem během tohoto souboje stane opravdu hodně, začne si obnovovat zdraví. Takže i když mu dokážete jeho podstatnou část ubrat, můžete se spolehnout, že obnovovacím procesu to ani nepoznáte.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejtěžších bossů, které budete zabíjet hodiny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.