Desítky hodin nového příběhu zdarma? Proč ne!

Skyrim má opravdu silnou komunitu a šikovnou komunitu. Dokazují to i tyto modifikace, ve kterých můžete utopit i desítky hodin.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: www.technobuffalo.com

Blackreach Railroad (PC/Xbox One)

Chtěli jste někdy ve Skyrimu pojízdný vlak? Teď nemyslíme mašinku Tomáše, kterého můžete najít v našem žebříčku nejdivnějších módů, ale opravdovou "plechovku." Pokud ano, Blackreach Railroad vám toto přání splní. Krom toho autor přidává do hry nové příběhové úkoly, s jejichž plněním si postupně odemykáte větší množství stanic.  Nezmapované tratě jsou plné nebezpečenství, přes která musíte bez úhony projít, abyste mohli postoupit dál. A na konci dostanete zajímavý bonus - klobouk pro váš vlak!

Helgen Reborn

Helgen Reborn je nadupaný mód, který by se dal považovat spíše za DLC. I když jej dokončíte za 4 až 6 hodin, obsahuje spoustu rozličných a zajímavých úkolů. Budete verbovat a trénovat stráže, prozkoumávat kobky nebo odhalovat síť obchodníků s otroky. Krom toho se vám odemkne i možnost oženit se s Ciennou. Stáhněte si jej pod tímto odkazem.

Falskaar

Jedna z nejpropracovanějších uživatelských modifikací vůbec! Falskaar nabízí zbrusu novou lokaci plnou zajímavých míst k prozkoumávání a hlavně více než 30 hodin další zábavy. Těšte se na 26 úkolů, z nichž je devět připravených pro hlavní dějovou linku, zatímco zbytek čítá vedlejší aktivity. Mimo to po světě naleznete spoustu knih, receptů, zbraní a zbrojí, z nichž u některých jsou jen změněné textury, zatímco ostatní jsou zbrusu nové. "Samozřejmostí" je i 40 minut unikátních skladeb a více než 30 profesionálních dabérů. To vše zdarma! Stahujte zde.

Enderal

Mód od zkušených vývojářů způsobil minulé léto pozdvižení. Nejprve vyšel v německém jazyce, načež jsme se konečně dočkali i anglické lokalizace spolu s profesionálním dabingem. Enderal nabízel desítky hodin příběhu, vedlejší úkoly, novou lokaci a předměty. Zkrátka všechno, co byste očekávali od propracovaného DLC. Modifikaci si můžete zcela zdarma stáhnout zde.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Desítky hodin nového příběhu zdarma? Proč ne!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.