reklama

Pět nejlepších vedlejších úkolů v Zaklínači 3: Nezapomeňte si je zahrát!

Zaklínač 3 je pověstný svou otevřeností, skvělým příběhem a haldou skvělých vedlejších úkolů. Vybrali jsme pět nejlepších, které byste rozhodně neměli minout!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Mluvící Klepna (O víně a krvi)

DLC O víně a krvi vám nabídne nejen novou obrovskou lokaci, ale i fikaně skrytý úkol. Ten najdete blízko křižovatky u Dun Tyne a po jeho přijetí se vám naskytne opravdu netradiční pohled. Celý quest si totiž projdete s mluvící Klepnou, která vám nejenže bude radit, co dělat dál, ale také vystřelí nějakou tu hlášku. Takové ukončení Geraltova příběhu jsme si v hloubi duše opravdu přáli!

O knedlících a mečích

Hattori je zkušený kovář, kterého ale okolnosti donutily změnit jeho řemeslo. Aby se uživil, pracuje jako kuchař v bývalé kovárně, jejíž zbytky jsou stále na první pohled patrné. Jenže elf stále nepřestal pokukovat po svém původním řemeslu a s pomocí zaklínače se k němu chce vrátit. V tomto opravdu dlouhém a rozvětveném vedlejším úkolu vás čeká spoustu zajímavých zvratů a "krásná" odměna na konci, kterou možná ani nevyužijete.

V rouše vlčím

Witcher 3 je plný příšer, ale málokterá z nich má takovou osobnost jako Morkvarg. Jde o bývalého piráta, který nežil zrovna nejšťastnější život. Zabíjel lidi, plenil, drancoval, ale jednoho dne se přepočítal. Princezna Ulve na něj z posledních sil seslala kletbu a nyní je z něj vlkodlak, jehož nezasytí žádné jídlo, voda neuhasí jeho žízeň a žádná zbraň ho neusmrtí. Přitom řešení je poměrně jednoduché…

Návrat do Křivušských blat

Jakmile dokončíte sadu hlavních úkolů pro Barona, můžete mu jít pomoct s osvobozováním jeho manželky ze spárů zlých čarodějnic. Průběh úkolu se ale bude lišit podle toho, jaká rozhodnutí jste v předešlých hodinách udělali. Podaří se vám baronovu psychicky narušenou manželku zachránit, nebo dojde na nejhorší?

Poslední přání

Co navěky svázalo Yennefer s Geraltem? Byl to džin, kterého se nakonec podařilo lokalizovat na jisté ztroskotané lodi. Jakožto zkušený zaklínač dostanete za úkol toto stvoření zkrotit, donutíte ho odvolat "kletbu" a zbytek už nechají tvůrci na vás. Rozhodnete se s vaší dávnou láskou zůstat, nebo zvolíte vedlejší cestičku?

Bonus: Gwint

Tato karetní hra se tvůrcům opravdu povedla! Málokdo z fanoušků Zaklínače jej nevyzkoušel a ještě užší část strávila jeho hraním méně než několik hodin. Po světě totiž můžete vyzvat téměř kohokoliv, v hospodách se konají turnaje o zajímavé ceny a ani datadisky na něj nezapomínají. Dokonce vznikla i samostatná hra, takže pokud vás tato karetní variace zaujme, můžete rovnou hupsnout do otevřené bety, nebo si přečíst náš článek, jenž se věnuje jeho vývoji.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejlepších vedlejších úkolů v Zaklínači 3: Nezapomeňte si je zahrát!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

17.01.2018 15:33 Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.