K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Denní slevy byly vrcholem Steam výprodejů. Chceme jejich návrat!

Denní slevy byly vrcholem každého výprodeje na Steamu, dnes na ně ale můžeme jenom vzpomínat.

Steam

Steam FOTO: www.vg247.com

Dřívější výprodeje měly lesk. Každý s železnou pravidelností aktualizoval hlavní stránku, jestli se na ni neobjeví nové nabídky. A objevovali se. Každý den v sedm hodin našeho času Valve aktualizovalo nabídku a na již zlevněné tituly poskytovalo mnohem lepší slevy. Takto to probíhalo vždy až do posledního dne.

Denní slevy byly zkrátka lákadlem a každodenním vyvrcholením výprodejů. V záři reflektorů se totiž neobjevovaly jen starší a opomenuté tituly, ale i žhavé pecky se srážkou až 90 procent. Na takový luxus už můžeme zapomenout.

Pravidelné letní a vánoční akce jsou už nějakou dobu od začátku do konce identické. Od prvního do posledního dne v nich naleznete stejné slevy, přičemž lepší nabídku dostanete jen kdyby vám padl kupón za nákupy.

Má to ale své opodstatnění. Valve totiž nedávno zavedlo systém refundů, tedy vrácení peněz. Ještě před několika lety jste nemohli v případě špatné koupě požádat o vrácení, nyní ale tuto možnost máte. A právě kvůli tomu zavedl Steam razantní opatření v podobě zrušení denních slev. Bez nich je totiž snadněji dohledatelná částka, kterou jste za titul zaplatili a vyřízení žádosti je tak mnohem rychlejší.

I tak je absence škoda, že denní slevy během větších výprodejů neuvidíme. Rádi bychom je viděli zpátky, ale něčeho takového se nejspíše nikdy nedočkáme...

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Denní slevy byly vrcholem Steam výprodejů. Chceme jejich návrat!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.