K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Čtyři důvody, proč bude Age of Empires IV velká pecka!

Proč by mohl být další díl Age of Empires opravdu úspěšný? Důvody naleznete v článku!

Age of Empires 4

Age of Empires 4 FOTO: YouTube

Zkušení vývojáři

Na pozici vývojáře dalšího dílu Age of Empires nemohl existovat lepší kandidát. Relic Entertainment se pyšní roky zkušeností v RTS žánru a na své pažbě má opravdu úspěšné zářezy. Toto studio je otcem série Company of Heroes, která prodala dohromady více než čtyři miliony kusů a v srdcích fanoušků si našla své pevné místo. Velice kladně hodnocený je i titul Warhammer 40,000: Dawn of War, jehož pokračování je ještě více populární.

Silná komunita

Viděli jste to sami. Když Microsoft oznámil nový díl, byl toho plný internet. Všichni sdíleli trailer, zprávy a radovali se na komunitních skupinách. Také aby ne, když na něm většina hráčů vyrostla a začala si díky němu formovat svůj kladný vztah ke strategiím. Jak to ale může pomoct finálnímu titulu?

Šťastná komunita = platící komunita. A ta kolem Age of Empires je nyní nadmíru šťastná. Konečně se dočkala dalšího pokračovaní, jednička a dvojka bude zremasterovaná. Stačí jen nabít svou internetovou peněženku a začít nakupovat...

Malá konkurence

Her tohoto typu příliš mnoho nenajdete. Podobná je snad jen Civilizace od Firaxisu, ve které ale hrají prim hexagony a tahové souboje. Pokud budeme hodně tolerantní, můžeme do tohoto seznamu zařadit i některé díly Total War, ty by ale s oznámením Total War Saga neměly příliš překážet. Age of Empires IV má tedy cestičku předem vyšlapanou.

Mnohem lepší grafika a funkce

Dvanáct let je dlouhá doba. Během toho času se technologie posunuly a to, co bylo dříve považováno za špičkový hardware, patří dnes do muzeí. Vývojáři mají na vývoj nejen ze svých zdrojů, ale i od vydavatele, dostatečný rozpočet, mohou se tedy pustit do propracovanějších technik, funkcí a vylepšit je tak, aby v nich našli něco svého nejen staří matadoři, ale také nováčci. To bude velká výzva, ale věříme, že se to studiu Relic Entertainment podaří.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Čtyři důvody, proč bude Age of Empires IV velká pecka!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.