reklama

Prozkoumejte zamrzlý sever v nejnovějším rozšíření pro Conan Exiles

Prozkoumali jste svět Conan Exiles křížem krážem? Nezoufejte! Nový bezplatný update přidal novou lokaci.

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: www.vg247.com

Tohle se jen tak nevidí. V lednu Funcom vypustil do světa svůj nejnovější titul s názvem Conan Exiles a několik měsíců po jeho vydání vypouští do světa masivní rozšíření. Většina vývojářů by za něj chtěla zaplatit, ale norské studio ho vypustilo zdarma pro všechny. Co v něm najdete?

Největší novinkou je samozřejmě nová zasněžená oblast. Ta rozšiřuje dosavadní písečné lokace a oázy o kus pevniny pokryté ledem a sněhem. A jeho velikost je opravdu obrovská. Vývojáři uvádějí, že jde o 70 procent rozlohy původního světa, takže jeho projití vám zabere opravdu dlouhou dobu.

Těšit se můžete spoustu nových dungeonů plných nepřátel a zajímavých nerostných bohatství. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé lesy a vysoké hory, po nichž můžete šplhat a prohlédnout si svět pěkně z nadhledu. Pokud na sever zamíříte, očekávejte i další tajemství zanechaná po starodávných kulturách, soby nebo stavení.

Jelikož na severu řádí zima, musíte se na ni náležitě připravit. Pokud do této lokace naběhnete špatně oblečení a s nízkou úrovní, buďto brzo zmrznete, nebo vás slupne jako malinu jedna ze zdejších příšer.

Nová lokace přináší i další možnosti. Na zasněžených pláních a ve zmrzlých kobkách naleznete dosud nepoužité suroviny, lepší kovy či speciální druh ledu. Díky nim si můžete postavit hezčí domy, pevnější stěny a vylepšit svůj příbytek o lepší nábytek a výzdobu.

Stejně tak očekávejte další porci receptů. Nyní si můžete uvařit dosud neochutnaná jídla, vylepšit si svého hrdinu/svojí hrdinku díky přídavným perkům a stát se nejlepším bojovníkem/bojovnicí v Conan Exiles.

Proti ale je řada nových nepřátel. Během svých toulek po severu narazíte na obrovské ledové giganty, hladové vlky nebo agresivní mamuty. K jejich přemožení navíc musíte zvolit lepší taktiku, protože umělá inteligence doznala vylepšení.

Vývojáři se opravdu činili. Conan Exiles je nyní mnohem našlapanější, lepší a zajímavější. Pokud jste jej ještě nehráli, tak máte skvělou příležitost získat jej i se zajímavou slevou. Na Steamu až do 21. srpna probíhá akce, během níž hru pořídíte za pouhých 20 euro (520 korun).

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Prozkoumejte zamrzlý sever v nejnovějším rozšíření pro Conan Exiles

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.