reklama

Pět vět, které pochopí jen hráči singleplayerových her

Hrajete singleplayerové hry? Potýkáte se s těmito situacemi?

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: Assassinscreed.ubisoft.com

Kooperativní mise? Co to je?

Pokud jste zvyklí hrát příběhové hry pro jednoho hráče, multiplayer vám nic neříká, anebo nemáte s kým hrát, s kooperativními misemi si nejspíše moc netykáte. Pokud se je chcete vyzkoušet, pomůže vám v nich počítačem ovládaný společník nebo cizí hráč, kterého vám najde samotná hra.

Žádní otravní spoluhráči/soupeři

Hrajete-li sami, nemusíte neustále poslouchat konverzaci svých ruských spoluhráčů, nebo se nechat urážet od ostatních. Jediný, kdo vás tady může vytočit, je špatně vyladěná obtížnost, hratelnost, popřípadě ještě otravnější NPC.

Žádné raidy

Tituly jako Rust, Conan Exiles či Minecraft staví na kreativitě své komunity. Lidé budují domy, pěstují zeleninu, obilí a poté se odpojí ze serveru, aby se mohli vyspat, najíst, případně dělat něco jiného. Pak se vrátí zpět a najdou svou postavu s prostříleným týlem nebo propíchnutým břichem a svoje dílo už nikde nenajdou. Ničeho takového se v módu pro jednoho hráče bát nemusíte.

Jedna hra nestačí

Singleplayerové hry bohužel moc dlouho nevydrží. Jejich průměrná doba je něco kolem šesti až osmi hodin, přičemž některé výjimky se dostávají i na několik desítek hodin. Takovou porci zvládne kovaný hráč odehrát během jednoho víkendu, takže za měsíc "spotřebuje" mnohem více titulů, než ostatní.

Absence problémů s připojením

Dnes je sice spoustu her distribuováno skrze internetové platformy, po jejich aktivaci a případném stažení se ale nemusíte o nic dalšího starat. Hru prostě zapnete a užíváte si jejích krás, aniž byste se ohlíželi na funkčnost serverů nebo kvalitu vašeho připojení.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět vět, které pochopí jen hráči singleplayerových her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.