reklama

Pět vět, které pochopí jen hráči singleplayerových her

Hrajete singleplayerové hry? Potýkáte se s těmito situacemi?

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: Assassinscreed.ubisoft.com

Kooperativní mise? Co to je?

Pokud jste zvyklí hrát příběhové hry pro jednoho hráče, multiplayer vám nic neříká, anebo nemáte s kým hrát, s kooperativními misemi si nejspíše moc netykáte. Pokud se je chcete vyzkoušet, pomůže vám v nich počítačem ovládaný společník nebo cizí hráč, kterého vám najde samotná hra.

Žádní otravní spoluhráči/soupeři

Hrajete-li sami, nemusíte neustále poslouchat konverzaci svých ruských spoluhráčů, nebo se nechat urážet od ostatních. Jediný, kdo vás tady může vytočit, je špatně vyladěná obtížnost, hratelnost, popřípadě ještě otravnější NPC.

Žádné raidy

Tituly jako Rust, Conan Exiles či Minecraft staví na kreativitě své komunity. Lidé budují domy, pěstují zeleninu, obilí a poté se odpojí ze serveru, aby se mohli vyspat, najíst, případně dělat něco jiného. Pak se vrátí zpět a najdou svou postavu s prostříleným týlem nebo propíchnutým břichem a svoje dílo už nikde nenajdou. Ničeho takového se v módu pro jednoho hráče bát nemusíte.

Jedna hra nestačí

Singleplayerové hry bohužel moc dlouho nevydrží. Jejich průměrná doba je něco kolem šesti až osmi hodin, přičemž některé výjimky se dostávají i na několik desítek hodin. Takovou porci zvládne kovaný hráč odehrát během jednoho víkendu, takže za měsíc "spotřebuje" mnohem více titulů, než ostatní.

Absence problémů s připojením

Dnes je sice spoustu her distribuováno skrze internetové platformy, po jejich aktivaci a případném stažení se ale nemusíte o nic dalšího starat. Hru prostě zapnete a užíváte si jejích krás, aniž byste se ohlíželi na funkčnost serverů nebo kvalitu vašeho připojení.

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět vět, které pochopí jen hráči singleplayerových her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.