reklama

Pět her s nejdelšími načítacími časy

Načítá se vám hra několik desítek sekund a už se u toho vztekáte? Tak poté raději nesahejte po těchto titulech.

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 FOTO: Steam

Sniper Ghost Warrior 3

Jeden z nejčerstvějších příkladů příšerných načítacích časů nese jméno Sniper Ghost Warrior 3. Hra vypadá opravdu dobře, má otevřený svět a nabízí více možností jak přistoupit k misi, což nejspíše stálo za tímto problémem. Eurogamer dokonce přišel s tvrzením, že během čekání stihnete odehrát jeden závod v Mario Kart 8 Deluxe. A to už je opravdu dlouhá doba.

Trilogie Mortal Kombat

Načítací obrazovky "zdobily" každičkou část trilogie Mortal Kombat, která se podívala na první PlayStation. Načítání sice netrvalo takovou dobu jako u ostatních titulů v tomto žebříčku, ale musíme přihlédnout na fakt, že byly opravdu všude. Pokud bychom je sečetli, dostali bychom se na zajímavá čísla.

Final Fantasy XV

Titul od studia Square Enix byl opravdu povedený. Fanoušky i novináře bavil, což se podepsalo i na prodejích a recenzích. I tak měl Final Fantasy jednu velkou vadu - načítací časy. Ty rády šplhaly až ke třem minutám a to už je otravně dlouhá doba.

Stalker: Shadow of Chernobyl

I když je Stalker: Shadow of Chernobyl považován za jednu z nejlepších her vůbec, v době svého vydání měl velké problémy. Ty se točily kolem nepovedené optimalizace. Hra běžela pomalu i na těch nejnovějších strojích a potíže nastávaly hned během načítání. Jednoho načtení trvalo něco kolem pěti minut a někteří hráči dokonce hlásili, že se dostali až na dvojciferná čísla.

Duke Nukem Forever

Návrat populární série byl ostře sledovaný. Každý se těšil na slavného devadesátkového hrdinu, lokace plné emzáků a spoustu trefných hlášek. To sice fanoušci dostali, ale k tomu jim ještě jako bonus vývojáři přihodili nekonečné načítací časy. Počítače tento problém minul, konzolisté se ale přes jednu minutu nedostali.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět her s nejdelšími načítacími časy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.