reklama

Pět přehnaně těžkých nepřátel v "lehkých" hrách

Těžké hry většinou lidé opěvuji, tyhle "přešlapy" ale moc radost neudělaly. Podívejte se na pět přehnaně těžkých nepřátel ve hrách.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: Bethesda Softworks

"Clickers" - The Last of Us

Největší problém s těmito nepřáteli je to, že k jejich zabití nestačí jen jediná kulka do hlavy. Většinou jich musíte vystřelit víc. To může znít jako banalita, ale v The Last of Us jsou náboje nedostatkovým zbožím a každá vystřelená kulka navíc vás bude hodně bolet.

Janičáři - Assassin's Creed: Revelations

Asi by vás nikdy nenapadlo, že by se v žebříčku mohl objevit nějaký nepřítel z Assassin's Creed. Série je pověstná svými dětinsky jednoduchými souboji, ale Revelations přineslo velkou změnu. Většina protivníků byla jednoduchá, ale pak jste narazili na elitní Janičáře, kteří si s vámi dokázali s prstem v nose poradit. A běda, pokud se jich na vás sesypalo více najednou.

Chauři - The Elder Scrolls V: Skyrim

Také jste si při hraní říkali, že nejtěžší bude skolit draka? Pokud ano, tak jste v průběhu hry zjistili, jak jste se šeredně spletli. Krom nevyzpytatelných obrů jste si také museli dát pozor na tzv. Chaury, kteří měli neskutečně silný a rychlý útok. Pár sekund stačilo a už na vás zívala obrazovka s uloženou hrou.

Scioni - Mass Effect 2

V sérii Mass Effect narazíte hned na několik těžkých nepřátel, Scioni ale budou patřit mezi ty nejtěžší. Jejich zbroj je tak tvrdá, že vám každé jedno zabití zabere hodně času i mentálních sil. Příšerky navíc vysílají vlny, který neustále ruší váš štít.

Medvědi - Rust

Když se řekne Rust, většině lidí se ještě dnes vybaví medvěd. Jeho příchod jste slyšeli už na míle daleko a jakmile vás uzřel, nebylo úniku. Dokázal projít i přes stěnu a jeho útok ubíral mnoho životů. Dnes už jsou jeho schopnosti ale jeho schopnosti vybalancované.

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět přehnaně těžkých nepřátel v "lehkých" hrách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.