reklama

Herní společnost roku 2018? Square Enix

Příští rok nás čeká řada zajímavých titulů. Proč by tedy měla vyniknout zrovna tato japonská společnost?

NieR New Project

NieR New Project FOTO: Square Enix

Pokud se podíváme na příští rok, zjistíme, že nás čeká spoustu zajímavých her. Český fanoušek nesmí vynechat prvotinu od Warhorse Studios Kingdom Come: Deliverance a čeká nás také pátý díl populární série Far Cry. Ale jedna firma by je mohla naprosto zastínit - Square Enix.

Ta má připraveno na příští rok spoustu zajímavých titulů. Mezi nimi je i nedávno oznámená pecka Kingdom Hearts III, ale těšit se můžeme i na Final Fantasy: Dissidia NT nebo v pořadí už jedenáctý Dragon Quest.

Jediné, co by mohlo jejich potencionální nadvládu narušit, je jejich časté odkládání svých titulů. Jako příklad může posloužit Final Fantasy XV. Jedná se o úžasnou hru, která od kritiků i fanoušků sklidila veskrze kladná hodnocení, ale jejího vydání jsme se dočkali po mnohem delší době, než bylo původně v plánu.

Krom třech výše zmíněných her, má Square Enix v rukávu i další esa. Už delší dobu se ví o partnerství mezi Marvelem a touto společností, z čehož mají v nejbližší době vzniknout minimálně dvě nové hry. Další dosud neoznámené kousky jsou taktéž na cestě nebo jim ještě nebylo přiřazeno datum vydání, což by mohlo ještě více posílit jeho pozici v následujícím roce.

Square Enix, Ubisoft, Nintendo či Badai Namco přichystali svoje vlajkové tituly na rok 2018, takže hádat, kdo bude v následujícím období jedničkou, se dá opravdu těžko. Po našem českém želízku v ohni tak favorizujeme Square Enix a Ubisoft.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Herní společnost roku 2018? Square Enix

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.