reklama

Proč GTA VI (nejspíše) nikdy nevyjde?

Internet je plný spekulací o šestém GTA. Proč si ale myslíme, že jeho oznámení je v nejbližší době velice nepravděpodobné?

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Nedávný únik potěšil tisíce fanoušků populární série po celém světě. Někteří už práce na dalším dílu berou jako hotovou věc, jiní jsou vůči cáru papíru pořád skeptičtí. A my patříme do druhé skupiny.

Proč GTA V už několik let po sobě zůstává mezi pětkou her s nejlepší prodejností? Je k tomu dobrý důvod - Online mód. Ten vám dá absolutní možnost, můžete si jezdit kolem Los Santos jak se vám zlíbí, zabíjet, koho budete chtít a během svých akcí poslouchat ty nejznámější americké šlágry.

GTA Online je něco, na čem Rockstar už léta staví a stavět bude. Díky častým aktualizacím a skrytým mikrotransakcím mu vynáší dostatek peněz k tomu, aby na něm dál pracoval. A když se noví fanoušci stále hrnou, není důvod jej zavrhovat.

„Chceme, aby se z něho stal vlastní svět s vlastními pravidly. Budeme ho opravovat, přidávat nové věci a dělat z něj hřiště, kam se budete chtít vracet," řekl prezident Rockstaru v rozhovoru pro Gamespot ještě před tím, než se z GTA Online stal takový obrovský úspěch.

img-responsive

GTA V (PC verze) | foto: Rockstar Games

A s podobnými plány se vývojáři netají ani nyní. Tato povedená odnož bude dál růst, tvůrci přidají nové módy a postupně možná i další lokace. Proto je více pravděpodobné, že jednou vznikne GTA Online 2.0, než šesté pokračování.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Proč GTA VI (nejspíše) nikdy nevyjde?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Má Assassin's Creed Origins na to, aby překonal Black Flag?

23.08.2017 11:42 Assassin's Creed IV: Black Flag byl opravdu unikátní hrou. Podobným dojmem zatím působí i Origins.…

Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

23.08.2017 11:37 Aktualizováno Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s…

Brink přechází na free-to-play model

23.08.2017 09:55 Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i…

Vyzkoušejte si zdarma Rainbow Six Siege

23.08.2017 09:31 Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejhranějších multiplayerových stříleček současnosti, tak…

Související:

Nejčtenější články

  1. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  2. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  3. Byl oznámen nový díl Age of Empires! Víme o něm všechno

  4. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  5. Pět nejlepších středověkých her, které kdy vyšly

  6. Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.