reklama

DISKUZE K ČLÁNKU

Série Mafia: Má cenu vytvářet další díl?

Třetí Mafie fanoušky původní série opravdu zklamala. Své následovníky téměř v ničem nenapodobila, příběh byl slabý a celkový pocit ze hry ještě horší. Chceme vůbec tuto legendární sérii dále trápit?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Viktor Š.

  Viktor Š.

  84.242.116.XXX
  Ne, nemá to cenu. Jednička je zaslouženou legendou, která slušně obstála i v zahraničí, dvojka tu byla jaksi z povinnosti a mě osobně zklamala, i když teď po letech musím uznat, že měla aspoň určitý náboj a svou atmosféru. Trojka je již vyslovený výsměch všem hráčům a fandům Mafie, kteří si ji koupily už v předprodeji v dobré víře, že bude lepší než předchozí díl. Se čtvrtým dílem už nikdo nepřijde (doufám), protože by to nekoupil už ani ten poslední zatvrzelý fanda a proč taky? Aby se podíval jak cizí borci úspěšně kálí na původně Český klenot, na který jsme byli kdysi náležitě hrdí?

  + 0 / − 0

  ohodnotit kladně záporně

  Nahlásit
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.