Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Nahota se stává běžnou náplní videoher. Zde je výběr těch, které vám umožní ovládat nahého hlavního hrdinu (hrdinku).

Heavy Rain

Heavy Rain FOTO: IGN

Heavy Rain

Nahá scéna z Heavy Rain se objevila v jednom z našich předchozích žebříčků a nemůže chybět ani v tom dnešním. Ve hře se totiž objevily dvě scény, kde se žurnalistka Madison Paige a jeden z hlavních protagonistů Ethan Mars sprchují a vy je při těchto činnostech můžete ovládat pomocí krátkých quick-time sekvencí.

Beyond: Two Souls

A další scéna ve sprše. Tentokrát ji ale tvůrci vytvořili tak, abyste neviděli na nejdůležitější části hlavní protagonistky. I přesto vás hra nechá krátkou chvíli ovládat obnaženou Jodie Holmes, i když jde jen o sebrání ručníku. Ve spodním prádle s ní ale můžete strávit tolik času, kolik budete chtít.

Rust

Rust je především survival hra, kde si můžete postavit obydlí a bojovat s ostatními skupinkami o dominanci na serveru. Každý při prvním spuštění dostane náhodně vytvořenou postavu, v jehož kůži se objeví nahý a bezbranný na vybraném serveru. A tvůrci ani nebyli sto rozmazat vaše přirození, takže vás všichni můžou vidět v plné kráse.

Saints Row

Tato série byla bláznivá od samého začátku. Už ve druhém díle vám v jednom z úkolů umožnila vysvléknout svou postavu do naha a běhat po městě, čímž jste měli pobouřit zdejší obyvatele. Podobné bláznivinky můžete zopakovat i v posledních dvou pokračováních, počítejte ale s cenzurou. Pokud vám vadí, můžete ji snadno odstranit za moci uživatelských modifikací.

Custer's Revenge

Nyní se vrátíme do osmdesátých let minulého století, kdy na Atari 2600 vyšla "pecka" Custer's Revenge. V ní jsme se mohli vžít do role mrtvého George Armstronga Custera, jenž si chce vybít vztek na indiánech, kteří ho zabili v bitvě u Little Big Hornu. Pokud si myslíte, že vezme pistoli a začne je nemilosrdně střílet, tak jste se zmýlili. V tomto "klenotu" máte za úkol přejít přes řadu nástrah a na konci znásilnit indiánku.

Bonus: Uživatelské modifikace

Drtivá většina titulů neumožňuje hraní za nahého hlavního hrdinu. Některé z nich (zejména ženského pohlaví) ale hráčům nedají spát a vytvoří úpravu, která postavu úplně odhalí. V uživatelských modifikacích jsou číslem jedna hry od Bethesdy, nebrání se jim ani Saints Row, Mass Effect, Tomb Raider, Batman a překvapivě ani Borderlands.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.