reklama

Pět legendárních herních scén spojených s nahotou

Některé hry nabízí krom frenetické akce i trochu toho oddechu. Jedny volí příjemnou hudbu a hratelnost, další zase sexuální scény. Článek pouze pro dospělé!

Triss

Triss FOTO: CD Projekt RED

God of War III - Afrodita

Když v God of War III poprvé potkáte Afroditu, leží na posteli s odhaleným poprsím a okolo ní stejně "oděné" služky. Po krátkém rozhovoru vás pozve, abyste s ní sdíleli lóži. Hráč může buďto odejít nebo zůstat. Pokud zvolí druhou možnost, spustí se quick time sekvence, při které se snažíte řeckou bohyni lásky uspokojit.

Dante's Inferno - Kleopatra

Ve hrách se nás bossové snaží zmást tradičními triky - střídají typy útoků, jejich rychlost, mění pohyby... Kleopatra ze hry Dante's Inferno zvolila zcela jiný přístup - nahá prsa. Během bossfightu se musíte soustředit hlavně na boj, uhýbání a quick time eventy, což je v tomto případě velice obtížné. Čeká vás tedy ustavičné umírání, ale aspoň vám to nebude tolik vadit...

Zaklínač 3 - Yennefer z Vengerbergu

Ve třetím pokračování nejznámější polské hry se konečně osobně objeví Yennefer. Geraltova paměť je také v pořádku, nic tedy nebrání tomu, aby se tito dva milenci dali znovu dohromady. Hráč má tak možnost zhlédnout hned několik sexuálních scén, v nichž se hlavní hrdinkou stane právě zaklínačova dávná láska, jedna ale nade všechny vyčnívá - ta na jednorožci.

Heavy Rain - Madison Paige

Madison Paige je mladá novinářka a jedna ze čtyřech hratelných postav v Heavy Rain. Krom několika možností, kdy ji můžete ovládat, dostala i svoji vlastní nahou scénu ve sprše. Jedna chyba dokonce způsobovala, že jste mohli část hry projít s kompletně odhalenou žurnalistkou. Hra vyšla pouze na Playstation 3 a před rokem se objevil její remake i na PS4.

Zaklínač 2 - Triss Merigold

Celá série je spojena s nahotou. Geralt vždy rád proháněl dívčiny, i když byl slibem vázán k Yennefer a nezapomněli na to ani v CD Projektu. Po krátké "ochutnávce" na začátku druhého Zaklínače tak dostane hráč šanci zhlédnout plnohodnotnou scénu v lázních předcházenou pořádně krvavou scénou.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět legendárních herních scén spojených s nahotou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Ponese nový Batman podtitul Insurgency? Vypadá to tak

27.07.2017 11:51 Poslední Batman vyšel před dvěma roky a od té doby vývojáři mlčí. Je nejvyšší čas oznámit další díl?

Jak by vypadal Rocket League, kdyby vyšel v roce 1998?

27.07.2017 11:21 Aktualizováno Zajímalo vás, jak by vypadal Rocket League, kdyby vyšel téměř před dvaceti lety? Tady máte odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

  2. Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

  3. Z "nechtěné" myšlenky v jednu z nejhranějších karetních her

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.