reklama

Pět legendárních herních scén spojených s nahotou

Některé hry nabízí krom frenetické akce i trochu toho oddechu. Jedny volí příjemnou hudbu a hratelnost, další zase sexuální scény. Článek pouze pro dospělé!

Triss

Triss FOTO: CD Projekt RED

God of War III - Afrodita

Když v God of War III poprvé potkáte Afroditu, leží na posteli s odhaleným poprsím a okolo ní stejně "oděné" služky. Po krátkém rozhovoru vás pozve, abyste s ní sdíleli lóži. Hráč může buďto odejít nebo zůstat. Pokud zvolí druhou možnost, spustí se quick time sekvence, při které se snažíte řeckou bohyni lásky uspokojit.

Dante's Inferno - Kleopatra

Ve hrách se nás bossové snaží zmást tradičními triky - střídají typy útoků, jejich rychlost, mění pohyby... Kleopatra ze hry Dante's Inferno zvolila zcela jiný přístup - nahá prsa. Během bossfightu se musíte soustředit hlavně na boj, uhýbání a quick time eventy, což je v tomto případě velice obtížné. Čeká vás tedy ustavičné umírání, ale aspoň vám to nebude tolik vadit...

Zaklínač 3 - Yennefer z Vengerbergu

Ve třetím pokračování nejznámější polské hry se konečně osobně objeví Yennefer. Geraltova paměť je také v pořádku, nic tedy nebrání tomu, aby se tito dva milenci dali znovu dohromady. Hráč má tak možnost zhlédnout hned několik sexuálních scén, v nichž se hlavní hrdinkou stane právě zaklínačova dávná láska, jedna ale nade všechny vyčnívá - ta na jednorožci.

Heavy Rain - Madison Paige

Madison Paige je mladá novinářka a jedna ze čtyřech hratelných postav v Heavy Rain. Krom několika možností, kdy ji můžete ovládat, dostala i svoji vlastní nahou scénu ve sprše. Jedna chyba dokonce způsobovala, že jste mohli část hry projít s kompletně odhalenou žurnalistkou. Hra vyšla pouze na Playstation 3 a před rokem se objevil její remake i na PS4.

Zaklínač 2 - Triss Merigold

Celá série je spojena s nahotou. Geralt vždy rád proháněl dívčiny, i když byl slibem vázán k Yennefer a nezapomněli na to ani v CD Projektu. Po krátké "ochutnávce" na začátku druhého Zaklínače tak dostane hráč šanci zhlédnout plnohodnotnou scénu v lázních předcházenou pořádně krvavou scénou.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět legendárních herních scén spojených s nahotou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.