reklama

Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Sběratelství je vášeň, která se nevyhýbá ani hernímu průmyslu. Tento fanoušek ji vzal opravdu vážně, v jeho sbírce tak nalezneme několik opravdových klenotů...

Xbox One

Xbox One FOTO: EDDS-Xbox - Youtube kanál

Xbox One ušel od svého oznámení dlouhou cestu. Nejprve kvůli své vysoké ceně sklidil vlnu posměchu, postupně se prodral až k 27 milionům prodaným kusům, načež začal prohánět PS4 svou podporou zpětné kompatibility a cross-platform hraním. A i když se stále neprodává tak dobře jako jeho úhlavní konkurent, musíme uznat jednu věc - Microsoftu se zatím opravdu povedly limitované edice jejich konzolí.

Toho si všiml i Youtuber s přezdívkou EDDS-Xbox, který má doma sbírku všech dosud vydaných ovladačů. Během těch roků se mu tak nakupily takové klenoty jako je např. Day-one edice, kterou byste dnes hledali už jen těžko, nebo ještě vzácnější verze pro samotné vývojáře, jež se podíleli na její tvorbě.

Kromě pro smrtelníky nesehnatelných ovladačů můžeme v jeho sbírce vidět i úplně první limitovanou edici hry. Je jí samozřejmě precizně zpracovaný gamepad se znaky Titanfallu. Svoje místo si ale našly i motivy Call of Duty: Adwanced Warfare, Gears of War nebo Halo 5.

Ač mezi ně sběratel nepočítá duplikáty dodávané v balení, jeho sbírka čítá více než třicet ovladačů. S rozšiřujícím se počtem Xboxových titulů a rostoucím věkem výrobku se dá očekávat, že jeho sbírka ještě více poroste.

Bude tedy zajímavé sledovat, kolik výrobků zůstane v jeho kolekci, až Microsoft oficiálně ukončí výrobu Xbox One. Ta doba je ale ještě ve hvězdách.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Má Assassin's Creed Origins na to, aby překonal Black Flag?

23.08.2017 11:42 Assassin's Creed IV: Black Flag byl opravdu unikátní hrou. Podobným dojmem zatím působí i Origins.…

Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

23.08.2017 11:37 Aktualizováno Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s…

Brink přechází na free-to-play model

23.08.2017 09:55 Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i…

Vyzkoušejte si zdarma Rainbow Six Siege

23.08.2017 09:31 Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejhranějších multiplayerových stříleček současnosti, tak…

Související:

Nejčtenější články

  1. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  2. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  3. Byl oznámen nový díl Age of Empires! Víme o něm všechno

  4. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  5. Pět nejlepších středověkých her, které kdy vyšly

  6. Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.