reklama

Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Kombinace Counter Striku, Call of Duty a navíc zdarma? No neberte to!

Warmode

Warmode FOTO: Steam

To nejlepší

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo spojit Couter Strike s Call of Duty? Podobné myšlenky nejspíše mělo i studio WARTEAM, které stojí za free-to-play střílečkou WARMODE, hrou, která v sobě mísí prvky vlajkových lodí Valve a Activisionu.

Nejlepším na celé hře je fakt, že si bere to nejlepší z obou výše zmiňovaných titulů. Nám například v Counter Striku chyběla možnost sprintu. Samozřejmě, je to jen o zvyku, ale přece jen je příjemnější rychle odběhnout se zbraní v ruce, než přehodit na nůž a poté se strachovat, jestli někdo nevyběhne z nejbližšího rohu.

Counter Striku jako by z oka vypadl

WARMODE nabízí čtyři herní módy - klasický Deathmatch, Confrantation, Zombie a Detonation. V posledním jmenovaném musíte vyhodit do povětří jedno ze dvou stanovišť, tedy klasická náplň kompetitivních zápasů v CS:GO. V Zombie módu čelíte invazi nemrtvých. Na začátku kola se jeden náhodně vybraný hráč stane "zombíkem" a snaží se nakazit ostatní. Zbytek musí přežít po určitý časový úsek. K obraně lze využít laserové bomby, na druhé straně zase k útoku speciální broučky, kteří dokážou dobře odvést pozornost.

V Confrontation se oba týmy snaží vyhrát deset kol. Po dosažení tohoto počtu dojde k restartování mapy a začíná se opět od začátku. V módu Deathmatch má každý tým 150 bodů. Za každou smrt hra odečte jeden bod a ten tým, který dokáže soupeře obrat o všechny body, vyhraje.

Vtipné je, že podobnost s Counter Strikem najdete na každém rohu. Nejprve vám jej připomenou herní módy a poté zase mapy. Ostatně několik z nich vypadá, jako by byly jen přeskinovány a přesunuty do hry.

V čem WARMODE vyniká je samotné střílení. Dobrý pocit ale můžou velice rychle pokazit cheateři, kterých je ve hře opravdu požehnaně...

Zaujal vás WARMODE? Stáhněte si jej pod tímto odkazem.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.