reklama

Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Kombinace Counter Striku, Call of Duty a navíc zdarma? No neberte to!

Warmode

Warmode FOTO: Steam

To nejlepší

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo spojit Couter Strike s Call of Duty? Podobné myšlenky nejspíše mělo i studio WARTEAM, které stojí za free-to-play střílečkou WARMODE, hrou, která v sobě mísí prvky vlajkových lodí Valve a Activisionu.

Nejlepším na celé hře je fakt, že si bere to nejlepší z obou výše zmiňovaných titulů. Nám například v Counter Striku chyběla možnost sprintu. Samozřejmě, je to jen o zvyku, ale přece jen je příjemnější rychle odběhnout se zbraní v ruce, než přehodit na nůž a poté se strachovat, jestli někdo nevyběhne z nejbližšího rohu.

Counter Striku jako by z oka vypadl

WARMODE nabízí čtyři herní módy - klasický Deathmatch, Confrantation, Zombie a Detonation. V posledním jmenovaném musíte vyhodit do povětří jedno ze dvou stanovišť, tedy klasická náplň kompetitivních zápasů v CS:GO. V Zombie módu čelíte invazi nemrtvých. Na začátku kola se jeden náhodně vybraný hráč stane "zombíkem" a snaží se nakazit ostatní. Zbytek musí přežít po určitý časový úsek. K obraně lze využít laserové bomby, na druhé straně zase k útoku speciální broučky, kteří dokážou dobře odvést pozornost.

V Confrontation se oba týmy snaží vyhrát deset kol. Po dosažení tohoto počtu dojde k restartování mapy a začíná se opět od začátku. V módu Deathmatch má každý tým 150 bodů. Za každou smrt hra odečte jeden bod a ten tým, který dokáže soupeře obrat o všechny body, vyhraje.

Vtipné je, že podobnost s Counter Strikem najdete na každém rohu. Nejprve vám jej připomenou herní módy a poté zase mapy. Ostatně několik z nich vypadá, jako by byly jen přeskinovány a přesunuty do hry.

V čem WARMODE vyniká je samotné střílení. Dobrý pocit ale můžou velice rychle pokazit cheateři, kterých je ve hře opravdu požehnaně...

Zaujal vás WARMODE? Stáhněte si jej pod tímto odkazem.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.