reklama

Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Kombinace Counter Striku, Call of Duty a navíc zdarma? No neberte to!

Warmode

Warmode FOTO: Steam

To nejlepší

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo spojit Couter Strike s Call of Duty? Podobné myšlenky nejspíše mělo i studio WARTEAM, které stojí za free-to-play střílečkou WARMODE, hrou, která v sobě mísí prvky vlajkových lodí Valve a Activisionu.

Nejlepším na celé hře je fakt, že si bere to nejlepší z obou výše zmiňovaných titulů. Nám například v Counter Striku chyběla možnost sprintu. Samozřejmě, je to jen o zvyku, ale přece jen je příjemnější rychle odběhnout se zbraní v ruce, než přehodit na nůž a poté se strachovat, jestli někdo nevyběhne z nejbližšího rohu.

Counter Striku jako by z oka vypadl

WARMODE nabízí čtyři herní módy - klasický Deathmatch, Confrantation, Zombie a Detonation. V posledním jmenovaném musíte vyhodit do povětří jedno ze dvou stanovišť, tedy klasická náplň kompetitivních zápasů v CS:GO. V Zombie módu čelíte invazi nemrtvých. Na začátku kola se jeden náhodně vybraný hráč stane "zombíkem" a snaží se nakazit ostatní. Zbytek musí přežít po určitý časový úsek. K obraně lze využít laserové bomby, na druhé straně zase k útoku speciální broučky, kteří dokážou dobře odvést pozornost.

V Confrontation se oba týmy snaží vyhrát deset kol. Po dosažení tohoto počtu dojde k restartování mapy a začíná se opět od začátku. V módu Deathmatch má každý tým 150 bodů. Za každou smrt hra odečte jeden bod a ten tým, který dokáže soupeře obrat o všechny body, vyhraje.

Vtipné je, že podobnost s Counter Strikem najdete na každém rohu. Nejprve vám jej připomenou herní módy a poté zase mapy. Ostatně několik z nich vypadá, jako by byly jen přeskinovány a přesunuty do hry.

V čem WARMODE vyniká je samotné střílení. Dobrý pocit ale můžou velice rychle pokazit cheateři, kterých je ve hře opravdu požehnaně...

Zaujal vás WARMODE? Stáhněte si jej pod tímto odkazem.

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Counter Strike pro chudé? To je WARMODE!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.