Další hodiny zábavy a nová lokace zdarma

Modderská komunita rozšířila Skyrim o několik hodin nového obsahu.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: www.technobuffalo.com

Pamatujete si na loňský Enderal? Jednalo se téměř o zbrusu novou hru, jenže v tom byl malý háček - ke spuštění jste potřebovali The Elder Scrolls V: Skyrim a co víc, počin byl úplně zdarma! Desítky hodin nového příběhu, hudba, profesionální dabing - za nic jste nemuseli platit. Dokonce vás ve hře nečekala žádná nepříjemná překvapení v podobě mikrotransakcí... Modderská komunita umí divy a vytáhla se i letos.

Modifikace Beyond Skyrim do hry přináší věrně známou lokaci z Oblivionu - Brumu. Jde o město v provincii Cyrodiil, které se nachází blízko hranic a krom svého velkého rozsahu nabízí i několik zajímavých dominant a hlavně plno událostí.

Od poslední návštěvy v TES: Oblivion uplynulo celých 200 let. Za takovou dobu se toho tedy muselo hodně změnit. A změnilo. Celé město během dvou století prošlo masivní proměnou. Hráči posledního dílu tak narazí na nové domy, jiné osobnosti a v okolí zase na kobky nebo zajímavá místa.

Tvůrci si dali hodně práce s psaním jednotlivých příběhů a aby jejich důležitost podtrhli, najali profesionální dabéry a vytvořili tři hodiny vlastní hudby. 

Zaujal vás mód Beyond Skyrim? Stáhnete si jej ZDE.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další hodiny zábavy a nová lokace zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.